ZAPRASZAMY !!!
Czas na zmiany!!
Nadal trwa niechęć do Naszego BKS STAL, rozpętały to kilka lat temu jeszcze obecne władze, zasiadające w Ratuszu. Wszystko po to żeby ich sztuczny klubik polubili wszyscy Mieszkańcy.
Ale My pomimo tych wszystkich podkładanych kłód pod nogi, nie tylko ze strony urzędasów, ale również przez tych co rządzą w Naszym BKS STAL, nadal istniejemy i będziemy z sekcją piłki nożnej na zawsze.
Chcemy sami zmienić Nasz wizerunek wśród Mieszkańców, wiemy dobrze że nie możemy liczyć na klub (zerwany Nasz plakat, zapraszający na sobotni mecz), chcemy żeby znowu ludzie zaczęli przychodzić na mecze. Pomimo tego co piszą podległe media ratuszowi, u Nas na meczach jest bezpiecznie.
Dowodem na to niech będzie, zaproszenie przez grupę Old School wicemistrzów Polski Jacek JURECKI / Michał TRELA w rajdach (klas 4 oraz 2WD) na najbliższy mecz z liderem ze Skoczowa (sobota 20.10. godz. 14:00)