2017/18

30 czerwca 2018 r Czuwaj Przemyśl - ZAGŁĘBIE Sosnowiec

70 - osobowa grupa Kibiców BKS STAL obecna na jubileuszowym meczu w Przemyślu z okazji 100 lecia Czuwaju .

16 czerwca 2018 r SKRA Częstochowa - BKS STAL (III - liga)

No i nadszedł czas na ostatni wyjazd sezonu 2017/18, do Częstochowy postanowiliśmy pojechać pociągiem, szkoda że nie ma jednak połączenia bezpośredniego. Ostatni raz na meczu w Częstochowie pociągiem byłem w czerwcu 1997 roku, wówczas na stadionie Victorii, przegrali Nasi piłkarze z rezerwami Rakowa i spadli do ligi okręgowej. Tym razem nic piłkarzom nie grozi, ale za to ten wyjazd nie ma takiej adrenaliny. O przepraszam jednak coś grozi, ponoć pseudo działacze ( nie mylić z ludźmi z sekcji) chcą się pozbyć piłkarzy żeby mieli pieniądze na sekcje siatkówki i na swoje wygodne życie kosztem sportu.

Podróż spokojna w obie strony ale za to z mocną obstawą, no i dzięki temu posypało się mnóstwo mandatów za nawet drobne wykroczenie, No ale takie niestety jest życie w Naszej Kochanej Polsce, gdzie obojętnie jaka władza, mundurowi stanowią problem dla Kibiców. Na meczu doping od czasu do czasu i tylko szkoda że nie mogliśmy zostać do końca spotkania. Mecz odbył się wieczorem, wiec trzeba było się spieszyć na ostatni pociąg. Oczywiście Wielkie dzięki za wsparcie na tym mecz Braci Zagłębia Sosnowiec. A co po za tym,, pociąg wesoły jak za dawnych lat, tylko bez awantur . Tak to można jeździć.