2018/19

13 października 2018 r  Tempo Puńców - BKS STAL

Na stadionie melduje się dwudziestoosobowa grupa Kibiców , był doping no i oczywiście piwko, czyli kolejny super wyjazd za Nami.

30 września 2018 r  Pasjonat - BKS STAL

Na meczu w Dankowicach, melduje się prawie stu osobowa grupa sympatyków, był doping , piwo czyli zabawa trwa dalej.

22 września 2018 r Miedź Legnica - Legia Warszawa

Ponad osiemdziesięcioosobowa grupa Naszych Kibiców, wybrała się na kolejny mecz Miedzianki w ekstraklasie.

15 września 2018 r WSS Wisła - BKS STAL

Miasto Adama Małysza odwiedziła w większości grupa Old School, oczywiście było słychać doping. Piwko było, piłkarze wygrali to cóż więcej potrzeba w tak piękną sobotę.

1 września 2018 r  LKS Bestwina - BKS STAL

Bestwina blisko, więc trochę Bielszczan przyjechało na mecz, szkoda tylko że ta godzina meczu taka jakaś nijaka, ale zimne piwko pomogło przetrwać ten upał.

29 sierpnia 2018 r  LKS99 Pruchna - BKS STAL

Na kameralnym stadioniku melduje się grupa Old School w porywach z dopingiem.

22 sierpnia 2018 r  Rotuz Bronów - BKS STAL

Na meczu w ramach pucharu Polski, obecni również  Kibice BKS-u

18 sierpnia 2018 r  Koszarawa Żywiec - BKS STAL

Blisko stu osobowa samochodowa grupa Bialskiego Zagłębia melduje się w Żywcu, czyli wrogim terenie :-)

11 sierpnia 2018 r  Cukrownik Chybie - BKS STAL

W 130 osób wraz z Braćmi z Sosnowca meldujemy się na pierwszym meczu w okręgówce

3 sierpnia 2018 r. Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin

Na meczu obecna oczywiście grupa Bielszczan. Gdzie grają Bracia z Sosnowca jesteśmy  zawsze z Nimi

28 lipca 2018 r  Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec

Na pierwszym meczu wyjazdowym w ekstraklasie w Lubinie, Braci z Sosnowca wspierała 40 osobowa grupa Fanów BKS STAL z flagą No Ultra 98

27 lipca 2018 r Drzewiarz Jasienica - BKS STAL (sparing)

W pobliskiej Jasienicy na meczu sparingowym, obecna grupa Old School oraz inni Kibice BKS - u, w liczbie nieokreślonej.

24 lipca 2018 r ZAGŁĘBIE Sosnowiec - Piast Gliwice (ekstraklasa)

W Sosnowcu meldujemy się w 90 osób, ekipa samochodowa z flagą No Ultra 98. Przejazd w obie strony w kolumnie, spokojny.

21 lipca 2018 r  MIEDŹ Legnica - Pogoń Szczecin (ekstraklasa)

Na pierwszym historycznym meczu w ekstraklasie Miedzi, obecnych pięciu Kibiców BKS STAL z flagą Old School. Po meczu super wspólna impreza piwna z grupą Stara 1988 Wiara.