bez gazetki

od początku sezonu było wiadomo że 22 września będziemy mieli wolny termin, lecz niespodziewanie wszystko się pozmieniało i jednak jakimś cudem  :-) zagramy mecz z rezerwami drużyny z Cygańskiego Lasu. Jako że pierwotnie jak wspominałem miało być wolne, nie planowałem gazetki i na tym pozostanę. Na pewno duży wpływ na to również miało to że od dłuższego czasu straciłem sympatie do ekipy z ul. Startowej. Zawsze lubiłem tam chodzić na mecze, ze względu że na stadion mam parę minut, bardzo sympatyczna jest obsługa w restauracji, no i zawsze cos się tam działo ( mecze juniorów, liga Kobiet...)

Uważałem że to klub poza wpływami urzędasów z miasta. Lecz ostatnio wszystko się pozmieniał, zwłaszcza gdy razem graliśmy w jednej lidze i wydawało się że reprezentujemy jeden Region:

- zakaz sprzedaży był piwa dla Kibiców BKS STAL  w Restauracji, choć inni mogli zakupić, a przecież zawsze na meczach był spokój

- specjalna premia dla piłkarzy za wygranie z Nami meczu, choć zawsze uważałem ze ich zawodnicy i tak są bardziej zmotywowani do tych meczy niż nasi.

- krecia robota niejakiego Homy w oczernianiu Naszych Kibiców, zwłaszcza po ostatnim meczu z Góralem.

Ostatni było głośno że doszli do porozumienia ( ponoć tylko w sprawie z juniorami) z tym stworem z Komorowic, zresztą  to ich działacze stanowią większość publiki na meczach , a tak ciekawe ile ten balkonik wytrzyma.

My teraz jesteśmy pod kreską, ale to dlatego że przez lata rządzili nieudacznicy, dla których liczyła się tylko siatkówka, choć tam niestety tez frekwencja nie powala, ale tak to jest gdy działacze podzielili Klub.

Mam nadzieje że Nasza robota w odbudowie sekcji nie pójdzie na marne i już na 100 - lecie będziemy grać w odpowiedniej dla tak zasłużonego Klubu lidze.

Na następnym meczu w Bielsku - Białej gazetka znowu dostępna.

- .