Bielsko bez BKS -u

HA HA HA no niestety ten tytuł to tylko podpucha dla takich jak; Krywult, Filek, Radwan, Mączka….. czyli tych którzy Nas nienawidzą. A tak na poważnie chodzi o to że po sobotnim meczu, kolejny na boisku w Bielsku – Białej zagramy dopiero szóstego października, oczywiście nie dotyczy to Tych co jeżdżą na mecze wyjazdowe, Oni widzą drużynę w meczu co tydzień.

Trzeba by jeszcze wrócić do meczu z Góralem, super frekwencja, tydzień później grała na tym samym stadionie drużyna z Cygańskiego Lasu, grają dwie ligi wyżej i żeby dorównać Naszej frekwencji muszą jeszcze tylko rozegrać czternaście meczy no i oczywiście muszą być kibice gości, a o tym drugim stworze grającym w pierwszej lidze nie będę pisał, bo te bilety darmowe kiedyś się wreszcie skończą.

A jeżeli chodzi o to zamieszanie które było przed meczem ( tego w gazetach nie napisali) to My w porównaniu do innych kibiców, nie pozwolimy sobie żeby ktoś bezkarnie włóczył się po Naszej murawie i Nas obrażał, a dlaczego? To proste, bo to

MY JESTEŚMY BKS STAL, DUMNA KIBICOWSKA HISTORIA TEGO MIASTA

i tego nikt Nam nie odbirze.