BKS STAL Bielsko - Biała!!!!

Miałem już nie pisać na tej stronie, gdyż uznałem ze jak Klubowa strona wreszcie zaczęła poważnie działać to powinno wystarczać.

No ale wczoraj odbyła się fajna akcja na hali Naszego BKS STAL. trochę ludzi przyszło, pośpiewali na trybunach i były to naprawdę te osoby które w sercu mają dobro BKS STAL. Zapewne było by jeszcze więcej, ale okres jest świąteczny, wiec nie wszyscy mogli przybyć.

Niestety brak odzewu z Klubu na ten temat, to tylko może świadczyć że jednak nie wszyscy tam pracujący mają po drodze z BKS STAL.

UDOSTĘPNIAĆ!
„Pomóżcie Nam spełnić Nasze marzenia” - z takim transparentem - wraz z młodymi siatkarkami, ich rodzicami, delegacją piłkarzy oraz kibiców rozpoczynamy walkę o klub. Klub z tradycjami oraz piękną, długą historią.
Przykro się człowiekowi robi, gdy zamiast zarządu to kibice, młode siatkarki i piłkarze oraz rodziny muszą walczyć o to, by Bialski Klub Sportowy STAL był na mapie Polski, i doczekał się stulecia. Stąd apel do wszystkich osób dobrego serca - prosimy, nagłośnijcie razem z Nami tę akcję. My jako kibice ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bialskiej młodzieży sportową przyszłość. By mogli spełniać swoje marzenia. Bo w tym wszystkim nie chodzi o Nas, o kibiców. Chodzi o pełne zaangażowania i woli walki dzieci, i młodzież, która dumnie reprezentuje NASZE trójkolorowe barwy już od wielu lat.

Do usłyszenia wkrótce..