Nowa strona klubowa

Jest i nowa strona klubowa poświęcona sekcji piłki nożnej. BRAWO!!!

Pamiętacie jak wyglądała jeszcze niedawno, tragedia. Teraz gdy udało się zdegradować drużynę do ligi okręgowej o czym marzyli od dawna, wydawało im się że wszystko się ułoży, cała złość Kibiców skieruje się na władze miasta i będą mieli spokojną prace, liczyć się będzie tylko siatkówka, piłkarze gdzieś tam będą sobie grali w pobliskich wioskach, żyć nie umierać.

Niestety nie spodziewali się że Kibiców tak zdenerwuje ten spadek, nie sportowy przecież i złość skierują przeciwko takim zdolnym władzą klubu, które przecież najwięcej się do tego przyczyniły. Więc szukają różnych sposobów żeby ugłaskać Kibiców, to teraz strona będzie elegancka ( jednak się da) a wiem że już dawno była gotowa, ciekawe co dalej…… Ale My nie możemy się na to nabrać, bo te szuje gdy tylko wszystko się uspokoi znowu wbiją Nam szpile, a Nam potrzeba silnej sekcji piłki nożnej, nowych władz w Klubie.

Za cztery lata mamy 100 – lecie BKS STAL, z takimi władzami to może Nas braknąć na mapie piłkarskiej Polski.