Okiem Trenera

" Za nami kolejny sparing a raczej można by powiedzieć test-mecz. Jak to z testem bywa jedni zdali go lepiej inni gorzej. Zgodnie jednak z tym co sobie założyliśmy szukamy przede wszystkim pozytywów w grze naszej rodzącej się w bólach drużynie. Tych za wiele nie było ale... Cieszy na pewno wynik - druga sparingów wygrana. Cieszy dobra postawa niektórych zawodników którzy powoli stają się już oficjalnie naszymi zawodnikami. W samej grze również było kilka dobrych fragmentów. Owszem co naturalne sporo jeszcze niedokładności chaosu i braku zrozumienia ale BĘDZIE TYLKO LEPIEJ. BRAWA RÓWNIEŻ DLA NASZYCH KIBICÓW KTÓRZY WSPIERALI NAS Z TRYBUN I MIMO TEGO ŻE NIE URACZYLIŚMY ICH JAKIMŚ WIELKIM WIDOWISKIEM TO NAGRADZALI NAS OKLASKAMI PO KAŻDYM DOBRYM ZAGRANIU - DZIĘKI. BEZ WAS TO WSZYSTKO NIE MIAŁOBY SENSU "