Plakat !!!!

Na początku trochę informacji z Wikipedii:

Plakat – rodzaj wyrobu publicznego zaliczany do akcydensów. Druk jednostronny dużego formatu (co najmniej A3), o charakterze informacyjnym ale czasem również propagandowym służący do umieszczania w stałych, publicznych miejscach (rozklejany, umieszczany w witrynach).

Plakat tym różni się od afiszu że nie jest wykonany ze składu, lecz w całości stanowi formę graficzną. Zadrukowywany jest z reguły na całej powierzchni papieru i najczęściej posiada bogatą kolorystykę. Elementy graficzne co najmniej dorównują informacji tekstowej, z reguły jednak dominują. Napisy są często przetworzone artystycznie.

Do druku plakatów służy produkowany wyłącznie w tym celu papier plakatowy

Afisz – rodzaj wyrobu poligraficznego zaliczany do akcydensów informacyjnych. Druk jednostronny, raczej dużego formatu, o charakterze informacyjnym, propagandowym lub reklamowym, służący do umieszczania w stałych, publicznych miejscach (rozklejany, umieszczany w witrynach).

A o co chodzi, w poprzednim sezonie w rundzie wiosennej, trochę tam rozkręcałem akcje plakatu na mecz, a to dlatego że idąc po Naszym Mieście, tak naprawdę to ciężko znaleźć jakikolwiek plakat czy afisz zapraszający na mecz piłkarzy, na siatkówkę były. O przepraszam plakaty są ale w koło stadionu.

To jak mają przychodzić ludzie oglądać mecz, jak nawet nie wiedzą że taki się odbywa. Gazety już dawno przestały pisać o tym że będzie mecz, bo tak sobie życzyły władze Miasta.

Raz zrobiliśmy  wspólną akcje w kilka osób, rozwiesiliśmy kilka sztuk plakatów i coś tam ruszyło, bo opowiadali o tym.

Za niedługo rusza nowy sezon, więc czas żeby zająć się informacjami o meczach rozgrywanych w Bielsku – Białej. Jak mieszkańcy maja wiedzieć że jest mecz, a zapewne znajdą się chętni którzy przyjdą zobaczyć co pozostało po przekrętach zarządu z Naszego BKS STAL.