podzielony BKS STAL

Jak zapewne wiecie, klub trochę zaoszczędził na plakatach na mecze piłkarzy, doszli do wniosku że można zrobić jeden na ostatnie dwa mecze w listopadzie. Ładnie sobie wisiał na drzwiach wejściowych do hotelu, dla przypomnienia to hotel i hala jest własnością stowarzyszenia czyli sekcji piłki nożnej. Ale im nie zależy na sekcji. Dowód? a proszę się przejść pod HOTEL (HALA) i tam niespodzianka. Plakat listopadowy zapraszający na mecze piłkarzy zerwany i powieszony z siatkówki (  zdjęcia podesłał mi teraz Kibic od Nas który chodzi tam na siłownie) Trochę miejsca tam przy tym wejściu jest, wystarczyło powiesić obok i było by dobrze, ale nie oni muszą zniszczyć, zresztą Nasz plakat już też kiedyś zerwali. Kiedyś chodziło się i na siatkówkę i piłkę nożną i był to jeden Klub. Były wspaniałe wyjazdy z siatkarkami po Polsce. Teraz sekcje są podzielone, nie współpracują w ogóle i to wszystko wina rządzących Naszym BKS STAL. W zarządzie jest tylko jedna osoba Zbigniew G. któremu zależy na sekcji piłki nożnej, ale niestety jest sam.

Czas na zmiany, trzeba skończyć z tym mydleniem oczu. BKS STAL TO HISTORIA I DUMA BIELSKA - BIAŁEJ