Dobra sobota

Można śmiało powiedzieć że dzisiaj była udana sobota dla Naszego BKS STAL, oczywiście chodzi tylko o sekcję piłki nożnej. W południe były prowadzone rozmowy z ludźmi dla których BIALSKI KLUB SPORTOWY znaczy więcej niż tylko miejsce pracy ( kogo to dotyczy to wszyscy wiedzą), miejsce zdobycia łatwych pieniędzy... itd.

Rozmowy wydają się bardzo zadowalające więc jest szansa że pomimo podkładania kłód pod nogi, będzie dobrze. Wiemy dobrze kto zostawił sekcje na pastwę losu, gdy warzyły się jej losy. Ale jak to się mówi kij ma dwa końca lub po prostu karma powraca.

A o godzinie 15:00 Nasza Drużyna rozegrała pierwszy mecz sparingowy, po zaledwie tygodniowym trening.i to wszyscy nowi zawodnicy ( większość Nasi juniorzy).

wynik bardzo cieszy zwłaszcza postawa juniorów, którzy potrafili wykorzystać zmęczenie również nowo budowanej drużyny gospodarzy.