Nie wracaj !

Trochę napisze o innym Klubie, dwa lata temu zdegradowali TSV 1860 Monachium z drugiej bundesligi do ligi amatorskiej i wtedy wszyscy zawodnicy uciekli bo mieli skończone umowy, jednym z nich był m. in. Christian Gytkjaer ( obecnie Lech Poznań). Ale ku uciesze Kibiców pozostał jeden zawodnik: Sascha Molders , pokazał wszystkim że nie ważna liga, mniejsze pieniądze, ale dla Klubu też trzeba coś zrobić. Teraz po roku Monachijskie Lwy powróciły na boiska trzeciej ligi i pomału wszystko wraca do normy.

Niestety My nie jesteśmy tacy, BKS STAL został zdegradowany do okręgówki i wszyscy odeszli. Liczyłem że zostanie chociaż człowiek związany z Naszym BKS STAL, kapitan drużyny…. Ale niestety, powiedział że ma większe ambicje niż okręgówka, szkoda że nie pokazał tego na boisku w ostatnim sezonie w barwach Naszego BKS STAL, wybrał Rekord i trzeba to zrozumieć. Podobno powiedział że wróci za dwa lata, tylko po co?

Kiedyś te słowa wypowiedziałem dla innego zawodnika, który również odszedł od Nas, później wrócił, ale drugi raz tego nie potrzebujemy „ BKS STAL SIĘ NIE ZDRADZA”.

Wiec żegnamy i zostań sobie w tym Cygańskim Lesie.