gdzie plakaty????

Przed każdym meczem rozgrywanym w Bielsku – Białej Naszego BKS STAL, na internecie można znaleźć plakat zapraszający na mecz. Podobno te plakaty są również drukowane ( widziałem na wejściu do Klubu jeden). Ale tak mnie nachodzi pytanie ile sztuk jest drukowanych i gdzie je można zobaczyć, oczywiście oprócz tego jedynego przed wejściem. Bo jak się pytam znajomych dlaczego nie przyjdziecie na mecz, to zaskoczeni mi odpowiadają a gdzie jest jakaś informacja na mieście że grają.

Jeżeli ktoś się spotka z takim plakatem, to proszę o fotkę, dodam w gazetce wydawanej przed meczem, niech będzie pamiątka dla potomnych.

Na mecz z Góralem to Kibice rozgłosili wszędzie że jest takie spotkanie, bo ze strony Klubu była cisza.