Nasi najmłodsi

Oglądając wyniki Naszych młodych zawodników reprezentujących barwy BKS STAL w kategorii trampkarzy, obecnie występujących w III lidze wojewódzkiej C1 Trampkarz grupa 5, nachodzi zastanowienie czy ktoś dba ze strony Klubu o ich szkolenie. Ponoć w dalszym ciągu ich Trenerem jest M. Czaicki, zawodnik który przed tym sezonem opuścił Nasz Klub ( a dlaczego? szkoda czasu o tym pisać), ponoć zadeklarował że będzie w dalszym ciągu opiekować się młodymi zawodnikami, lecz niestety obowiązki u nowego pracodawcy, zmuszają go do pozostawiania samych wychowanków podczas meczy i treningów. Więc mam pytanie czy w BKS STAL nie ma żadnej innej osoby z uprawnieniami , a zwłaszcza związanej z Naszym Klubem do szkolenia młodzieży.

0:20 - UMKS Czechowice
3:0 -   Unią Bieruń